Новые материалы в разделе

Опубликовано:

Генеральний директор Melco Resorts подав заявку на продовження ліцензії до 31 грудня 2022 року

0.0/5 оценка (0 голосов)

 

Melco Resorts стала однією з перших компаній в Макао, які подали заявку на продовження ліцензії, підтвердив голова ради директорів і генеральний директор компанії Лоуренс Хо.

Компанія прагне продовжити свою концесію ще на шість місяців у спеціальному адміністративному районі (SAR), оскільки остаточний проект обов'язкових нормативних і ліцензійних угод, як очікується, буде підготовлений в 2022 році. Melco Resorts відома своїми ігровими автоматами від 1 гривні.

Продовження концесій у міру того, як будуть зроблені останні штрихи в регулюванні

Це сталося після рішення секретаря з економіки та фінансів Макао про продовження ліцензії концесіонерів ще на шість місяців. Лей Вай Нонг сказав, що концесіонерам не потрібно турбуватися про втрату своїх прав до 31 грудня 2022 року, принаймні, з урахуванням того, що остаточні рамки вже на підході.

Уряд продовжує роботу над переглянутим законом Про азартні ігри, який змінить ситуацію з регулюванням в САР. Для початку, концесії більше не видаватимуться на тривалі періоди часу: зміни в законі тепер обмежують термін дії ліцензій десятьма роками. Це означає, що всі, хто претендує на отримання таких ліцензій, повинні будуть відповідати нормативним актам і гарантувати, що вони зможуть бути переобрані в кінці цього періоду.

Хід Melco, ймовірно, не є подією, оскільки всі інші концесіонери вже подали свої документи або підготували документи, необхідні для продовження ліцензії. Таким чином, термін закінчення дії ліцензії зсувається на шість місяців у порівнянні з поточним крайнім терміном 26 червня.

Melco і оператори стикаються з труднощами в САР

Однак в Макао не все благополучно. Хо, який виступив в інтерв'ю китайському ЗМІ, підкреслив, що вплив COVID-19 залишається проблемою і знижує прибутковість. Китай продовжує обмежувати транскордонне переміщення через побоювання, що Макао може виявитися центром поширення інфекції назад на материк. На початку цього року в Макао вперше за багато місяців були зареєстровані випадки захворювання COVID-19.

Тим часом Китай закрив Шеньчжень, 17-мільйонне місто, щоб запобігти поширенню COVID - 19 після того, як було зареєстровано кілька десятків випадків захворювання. Все це посилює фінансові проблеми операторів казино, яким тепер доведеться заплатити від 6,2 до 10 мільйонів доларів за продовження ліцензії.

Китайський Новий Рік також пройшов не так добре, як 2019 рік, через дещо обмеженого припливу туристів. Міжнародні поїздки починають відкриватися в Макао, але проблеми боротьби з пандемією залишаються. Власні результати Melco також були скромними: у четвертому кварталі 2021 року компанія повідомила про чистий збиток у розмірі 160 мільйонів доларів.

Макао все ще сподівається, що зможе забезпечити масове зростання в сегменті готельного і готельного бізнесу, оскільки САР прагне оживити свою економіку і якомога більше відійти від азартних ігор. Тим часом, вплив джанкета на ліцензіатів операторів був в основному номінальним.

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.

Самое популярное в разделе

МеткиВторая жизнь вещей

COM_ZOO_NO_TAGS_FOUND

ВконтактеВторая жизнь вещей

ПодпискаНа новые материалы

Подписка на рассылку новых материалов портала zapivo.net.

АвторизацияНа портале zapivo.net